KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13073067
nr 1307 3067
Henry Unger
(f. 1945), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 129/180. Motivet: 58x44 cm
Henry Unger, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 17 februari 2020
kl 18:11:21
Henry Unger
Läs mer om Henry Unger